Turniej ORZEŁKI CUP !!!

W minioną sobotę drużyna Wilczków Grabówka została zaproszona na pierwszy po rundzie jesiennej Turniej Orzełki Cup, który odbył się w hali Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie. Turniej został zorganizowany dla zawodników z rocznika 2003 i młodsi.  W turnieju wystąpiło 6 drużyn: Orzełki Brzozów, Aktiv Pro Rymanów, Ziomki Rzeszów , Ekoball Sanok I, Ekoball Sanok II, Wilczki Grabówka. W turnieju rozgrywanym systemem "każdy z każdym" zajeliśmy IV miejsce, po bardzo emocjonujących meczach. Turniej przebiegał w bardzo miłej i fair play atmosferze. Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału, poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy i puchar. Duże słowa podziękowania należą się rodzicom ( Pani Beacie Sokołowskiej, Annie Pocałuń, Zofii Bukład oraz Panu Arturowi Kornaś ) za pomoc w transporcie zawodników na turniej.

W turnieju zagrali : Rysz Jakub, Sokołowski Wiktor, Sokołowski Jan, Pach Krystian, Kulon Dominik, Wojtowicz Benjamin, Żrebiec Franciszek, Myćka Damian, Pocałuń Wiktor, Kornaś Mateusz, Koczarga Adrian, Mazur Szymon.

Poniżej prezentujemy wyniki drużyny Wilczków Grabówka oraz pełną tabele na zakończenie rozgrywek.

ULKS Wilczki Grabówka - Orzełki Brzozów   0:4

ULKS Wilczki Grabówka - Ekoball Sanok II   3:1 ( Kulon Dominik 2, Sokołowski Wiktor )

ULKS Wilczki Grabówka - Ziomki Rzeszów   3:2 ( Kulon Dominik 2, Pach Krystian )

ULKS Wilczki Grabówka - Aktiv Pro Rymanów  1:1 ( Sokołowski Wiktor )